DC Comics Super Heroes Cafe

Wysłannicy Alien Hive dotarli na drugi koniec tęczy, by w odległym Singapurze odwiedzić swoistą mekkę dla miłośników uniwersum DC – kawiarnię DC Comics Super Heroes. Zapraszamy do naszej relacji i galerii zdjęć.

Kawiarnia mieści się w jednym z pylonów Marina Bay Sands, budynku-ikony Singapuru, który na trzech potężnych filarach, podtrzymuje imponujący taras w kształcie okrętu. Na szczycie budowli znajduje się jeden z najsłynniejszych i najdroższych basenów na świecie, z którego można oglądać panoramę całego miasta, nie wychodząc nawet z wody.

Znacznie niżej, gdyż tylko na 3 poziomie centrum handlowego Marina Bay, znajdziemy wspomnianą kafejkę DC Comics Super Heroes Cafe.

Co oferuje ta wyjątkowa kawiarnia? Jak łatwo się domyślić głównie oryginalne posiłki, zarówno na miejscu, jak i na wynos, których podziwianie i zjedzenie dostarczy niezapomnianych wrażeń każdemu miłośnikowi superbohaterów. Możecie bowiem zasiąść wśród figur znanych komiksowych, filmowych postaci i sączyć sobie egzotyczną herbatę Wonder Woman, pobudzić się pijąc kawę The Flash, lub zamówić sałatkę Green Lantern, czy też delektować się czarnym jak węgiel burgerem ala „Mroczny Rycerz” lub deserem prosto od Jokera.

Karta dań i napojów, została przygotowana w komiksowej formie, a zatem zgodnie z preferencjami fanów :).

Po posileniu się i nabraniu sił, możemy zwiedzić wszystkie zakamarki kawiarni, a te potrafią „skrywać” prawdziwe rarytasy dla miłośników DC. Znajdziemy sklep z gadżetami i koszulkami, nie tylko dla najmłodszych. W szklanych gablotach pięknie prezentują się limitowane i niebotycznie drogie edycje różnych batmobili czy figurek kultowych postaci.

Wejścia do kawiarni strzeże niemal pełnych rozmiarów klasyczny batmobil, do którego stara się przymierzyć naturalnej wielkości figura Batmana z filmu „Mroczny Rycerz”. Tuż obok znajdziemy słynny motocykl, który sprawnie ujarzmiała Kobieta-Kot w filmie „Mroczny Rycerz powstaje”.

Zobaczcie sami, jak prezentuje się kawiarnia DC. Ciekawe, czy kiedykolwiek w Polsce doczekamy się podobnie wystrojonej kafejki?

 

Galeria zdjęć – DC Comics Super Heroes Cafe:

Dr. Gediman

Polecamy także:

 

Ciekawy artykuł? Oceń:
[Głosów: 5 Średnia: 5]
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code