Śledź newsy ze świata sagi „Obcy” oraz Science-Fiction na Facebooku:

Poleć poniższą stronę:

   

Oniksiya Sofinikum Cosplay - Kristina Shulgina

Oniksiya Sofinikum w całej swojej coplayowej karierze wydała mały majątek na swoje stroje, ale jak przyznaje, od pewnego czasu stara się oszczędzać i wybierać kolejne pomysły rozsądnie. Jak twierdzi nic jej nie odwiedzie od dalszego rozwijania swojego hobby. Zapraszamy do niezwykłej galerii uzdolnionej Rosjanki.

 

Kristina Shulgina

  • pseudonim: Oniksiya Sofinikum
  • imię i nazwisko: Kristina Shulgina
  • wiek: 21 lat
  • zawód: studentka (Information Technology)
  • miejsce zamieszkania: Moskwa, Rosja

 

Kristinę od zawsze ciągnęło na scenę, niczym ćmę do światła. Cosplay stał się jej hobby zaraz po przygodzie w Szkole Teatralnej, gdy miała zaledwie 13 lat. Od tamtego czasu wiele swojego wolnego czasu, jak i środków finansowych poświęca na przygotowanie nowych strojów oraz udział w wielu konwentach i pokazach. Wszak z nowym strojem trzeba się pokazać publiczności i udanie zaprezentować na żywo.

Dlaczego wybrała akurat cosplay? Jak twierdzi Sofinikum, dzięki temu umacnia więź między nią a jej ulubionymi bohaterami, a dodatkowo ma możliwość pokazania swojego talentu i ogromnej wyobraźni.

Do ulubionych swoich kreacji zaliczna postać Nico Robin,  Bayonettę z gry o tym samym tytule oraz Lady Deathstrike z filmu „X-men 2”. Generalnie jednak uwielbia wszystkie swoje prace.

Kristina w każdą swoje prace wkłada sporo serca i cząstkę samej siebie, dlatego niezwykle cieszą ją pozytywne reakcje fanów na kolejne przebrania.

Ciężko jej jednoznacznie wskazać na jeden podstawowy obszar, który ją inspiruje. Postacie, które odtwarza pochodzą z anime, gier, komiksów, kreskówek, filmów, czy nawet mitów i baśni. Podstawowe warunki jakie muszą być spełnione to intuicyjne poczucie pewnej więzi z daną postacią oraz jej wygląd, który musi być odrobinę zbliżony do wyglądu Kristiny.

Jej największym wyzwaniem obecnie jest przygotowanie cosplayu Alien Queen, czyli samej królowej ksenomorfów.
Alien Hive trzyma kciuki!

 

Oniksiya Sofinikum – GALERIA

 

 

Ciekawy artykuł? Oceń:
[Głosów: 1 Średnia: 5]
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

code